اخبار شهرداری

پیام تبریک شهردار وشورای اسلامی شهر به مناسبت آغاز سال1396

نوروز نماد بهار است و بهار نماد تازگی و طراوت. امسال، نوروز که یادگار نیاکان ماست و پیام آور عشق و محبت خداوندگار که در رویش طبیعت جلوه گر می شود، با عطر یاس نبوی همراه شده است.

اینجانبان ضمن تبریک ولادت باسعادت بانوی دوعالم ، بانوی بهشت ،حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز زن ،  آغاز سال یک هزار و سیصد و نود و شش خورشیدی و عید باستانی نوروز را به همه ی ملت ایران بویژه شهروندان محترم شهر زاویه تبریک و شادباش می گوییم و از درگاه صاحب مجد و جلال و اکرام سالی سرشار از موفقیت ، توام با سلامتی و شادکامی مسألت اریم.

مردم شریف ایران می دانند که دشمن از تمامی حربه ها جهت سرکوب نمودن دنیای اسلام و بالاخص ایران اسلامی استفاده نموده است و نتیجه ای عائدش نشده و یکی از راه های که جدیدا دشمنان داخلی و خارجی  ما دنبال آن هستند اینست که مردم شریف ایران اسلامی حضور کم رنگ تری در صحنه های مختلف ملی مخصوصا انتخابات ریاست جمهوری و مجلس و شوراهای شهر و روستا داشته باشند اما مردم ما هوشیار و بیدار ارند و همانطوریکه در گذشته ثابت کردند در انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراها که در اردیبهشت 96 برگزار خواهد شد ،حضور چشم گیر و فعال خواهند داشت.

تقارن عید نوروز سال 96 با میلاد برترین گوهر خلقت حضرت فاطمه (س) می تواند درجهت نو شدن اخلاقیات و معنویت بیشتر عید امسال کمک نماید چه خوب است در ایام عید سیره زهرایی(س) داشته باشیم و جهت پیروی از بانوی بزرگوار اسلام قدم برداریم .آرزومندیم خداوند به فرخندگی قدوم مبارک حضرت زهرا در عرصه حیات درآستانه سال جدید ، برای جهان اسلام سال بیداری، برکت و اقتدار گرداند و عیون ما را به تماشای رخسار طلعت رشید هستی حضرت مهدی روحی و ارواحنا له الفداء روشن و بینا سازد.

جريان چرخش فصول و حلول مجدد بهار يادآور رستاخيز عظيم الهي است كه گوهر وجود آدمي از صدف خاك برون آمده و آغازي ديگر را در سراي ابدي خود تجربه نمايید.